Řád rudého praporu, typ 3, číslo 242618 (1945), stříbro zlacené, smalty, značenoMONETNYJ DVOR, nepuncováno 1793. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1793

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK