Řád rudého praporu, typ 1, číslo 38321 (1942), stříbro zlacené, smalty,značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 1792. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1792

Vyvolávací cena: 26 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK