Odznak Dělostřeleckého učiliště knížete Konstantina, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno, 31x24 mm, Andolenko.133 1766. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1766

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK