Odznak Pavlovského vojenského učiliště v St. Peterburgu, bronz zlacený, neznačeno,Andolenko. - , Nagrudnye znaki.1.2.1, chybí matice, opr. dolní rameno 1763. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1763

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 18 000 CZK CZK