Odznak Úderník, číslo 4571, stříbro, smalty, značeno na matici ŠMZ NKPS, nepuncováno 1691. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1691

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK