Řád Za národní zásluhy, III. třída, číslo 20766, stříbro, stříbro zlacené,nepuncováno, značeno na matici IKOM ZAGREB, Mar.140 1658. Jugoslávie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1658

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 900 CZK CZK