Řád Italské koruny, V. třída, rytíř, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno,miniatura a klopová miniatura, orig. etue s monogramem Vittoria Emanuela 1654. Itálie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1654

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 800 CZK CZK