Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 -1917,František Josef I., stříbro, signováno LEISEK, puncováno "A", Marko.230a 1511. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1511
Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 900 CZK CZK