2. eaukce

2014-05-17

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VII. vydání 1866 -1914, František Josef I., stříbro, signováno LEISEK, nepuncováno, Marko.227a 3997. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 3997

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK