I.M.Scharff - AE medaile na italská vítězství 1849 - poprsí zprava, opis / Victoria zpředu s vavřínovým věncem, opis, Sign., 57mm, Don.3683, M.2650, patina
Vyvolávací cena: 3400,- CZK - Vydraženo: 4600,-