Scheifel J.I. - AE medaile na 65.narozeniny 1782 - poprsí zprava, opis / 8-řádkový nápis, Sign., 47mm, 29.216g, Haim.str.415, pěkná patina, téměř
Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 14000,-