Hartig - AR pamětní medaile na rozšíření titulu 1917 - poprsí zprava v uniformě, opis / znak na plášti pod korunou, opis, Sign., Punc., 44mm, 29.903g, patina
Vyvolávací cena: 10000,- CZK - Vydraženo: --.-