Telcs - AR pamětní medaile 1906 - poprsí zprava, dva opisy / vavřínová ratolest a 4-řádkový nápis, Sign., Nepunc., patinov.Ag, 69mm, 118.418g, pův.etue
Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: --.-