Nesign. - německá medailka na památku sňatku 1881 - dvojportrét zleva / 10-řádkový nápis ve věnci, mosaz 34 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina
Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 190,-