Müller - česká medailka na památku sňatku 10.V.1881 - dvojportrét zleva, opis / 8-řádk. český nápis, Sign., stř.mosaz 30mm s původ. ouškem, ČS.1644, patina, tém.

Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 200,-