Schwerdtner - úmrtní medailka 30.1.1889 - poprsí zleva, opis/ korunované "R", ratolesti, datum úmrtí, Sign., Punc., Ag 20 mm s původním ouškem, 3.682g
Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-