Lauer - úmrtní medailka 30.1.1889 - poprsí zprava, opis / císařský znak, palmová ratolest a opis, Sign., bronz 27mm, 9.632g, pěkná patina
Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: --.-