Lauer - úmrtní medailka 30.1.1889 - poprsí zprava, opis/ císařský znak, palmová ratolest, opis, Nesign., mosaz 27 mm s původ. raženým ouškem, vl.rysky, patina
Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 180,-