Leisek a Christlbauer - návštěva v Retzu 18.4.1888 - poprsí zprava, opis / pohár, znak, nápis a opis, Sign., zlac.bronz 54mm, Haus.687, rys., skvr., patina
Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 900,-