Seidan - cín.svatební medaile 24.4.1854 - dvojportrét zprava, opis /anděl s dvěma rohy hojnosti, znaky, koruna a opis, Sign., 37mm, MZČ.150/16, patina
Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 700,-