Nesign. - medailka na spojenectví 1914 - dvojportrét zleva, opis / 4-řádkový něm.nápis, zlacený bronz 19 mm s původním raženým ouškem, patina

Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 240,-