Placht - medaile na anexi Bosny a Hercegoviny 1910 - císař na koni zprava, opis a nápis / personif. Bosny, v pozadí Mostar, Sign., bronz 75mm, 161.290g, patina

Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-