Tautenhayn - hospodářská výstava v Aradu 1890 - hlava zprava, maďarský opis / maďar.nápis ve vavřín. věnci, Sign., Nepunc., Ag 47mm, 66.416g, vlas.rysky
Vyvolávací cena: 13000,- CZK - Vydraženo: --.-