Šantrůček - založení České akademie věd a umění 1890 - poprsí zprava, dvojitý český opis / sedící Čechie, lev, ratolest, nápis, Sign., Punc., bronz 67 mm, pat.
Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2400,-