Christlbauer - hospod. a lesnická výstava 1890 - poprsí zprava, německý opis / opis a 6-řádkový nápis, Sign., zlacený bronz 36 mm, Haus.2983, patina
Vyvolávací cena: 950,- CZK - Vydraženo: 950,-