Leisek - jubilejní dolnorak. střelby ve Vídni 1888 - poprsí zprava, německý opis / císařský znak, německý opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 21.953g, dr.rysky R!
Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: 18000,-