Seidan - AR medaile pražské ostrostřelec. gardy 1852 - poprsí císaře zprava, opis/ sedící Praga se znakem, písmo, Sign., 46mm, 52.561g, nep.hr., krásná patina

Vyvolávací cena: 20000,- CZK - Vydraženo: 20000,-