Tautenhayn - státní cena za chov koní b.l. - hlava zprava, latinský opis / německo-český nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 40mm, 17.273g, ČS.1566, původ.ouško
Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 900,-