Tautenhayn - státní cena za hospodářské zásluhy b.l.- hlava zprava, latinský opis / německý nápis ve věnci, Sign., bronz 40mm, 31.185g, ČS.1540, pěkná patina
Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: 700,-