Za dobré chování a hledění koňů b.l. - poprsí zprava, latinský opis / český 6-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag 34mm, 17.792g, ČS.1532, dr.hr., dr.rysky
Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-