Pavlik - AR medailka na zlatou svatbu 21.2.1902 - dvojportrét zleva, opis / zářící hvězda a 6-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., 25mm, 5.691g, dr.rysky
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-