Roth - dokončení věže chrámu sv.Štěpána ve Vídni 1843 - poprsí zprava, opis/ vrchol věže mezi dvěma anděly, opis, Sign., Ag 47mm, 52.465g, M.2605, patina, téměř
Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: --.-