Roth - dokončení Ferdinandovy vodárny ve Vídni 1840 - Vindobona předává plány císaři, opis/ vodárna, písmo, Sign., měď 51mm, M.2593, H.3645(AR), Haus.44, patina
Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-