Putinati - AE medaile na holdování v Tyrolsku 1838 - Hlava zleva, opis / 5-řádkový nápis, Sign., 34mm, 21.814g, Nov.F.1c, M.2576, P.5/3, krásná patina

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 1200,-