Böhm - školní prémie b.l. - poprsí zprava, německý opis / 2-řádkový nápis v květinovém věnci, Nesign., Ag 22 mm s původním ouškem, Haus.148, patina, tém. R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-