Zollmann - pamětní medaile města Frankfurtu 1849 - poprsí zleva / 7-řádk. německý nápis, Sign., Nepunc., Ag 40mm, 28.307g, nep.rysky, patina, téměř R!
Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: --.-