Český myslivecký svaz - 50 let mysliv.organizace 1973 - hlava muflona, opis / 4-řádkový nápis a smrková ratolest, Nesign., zlacený bronz 60 mm, etue

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: --.-