Victorie - AR jeton na 60 let vlády 1837 / 1897 - Mladé poprsí zleva, nápis / staré poprsí zleva, opis, Nesign., Nepunc., Ag 25mm, 9.737g, dr.hr., rys., pat.

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-