Průmyslová výstava v Londýně 1862 - Crystalpalace, 8-řádkový nápis / vročení na globu, věnec, opisy, ratolesti, Nesign., cín 26 mm, patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-