Nesign. - AE medaile - Mír a obchod 1807 - poprsí zleva, opis / sedící Merkur zprava, opis a vročení, 31mm, 12.895g, Zeitz.neuvádí, nep.hr., patina, téměř

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-