Okresní hospodářský spolek b.l. - Zásluze - stroje na poli, hlava berana, věnec, německý opis / znak, něm. opis, Sign. Schwerdter, zlacený bronz 46 mm

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1000,-