Martin von Cassian - ředitel dunajské plavby 1877 - poprsí zprava, opis / čtyři alegorické postavy, opis a nápis, Sign., měď 63 mm, pěkná patina, téměř

Vyvolávací cena: 2400,- CZK - Vydraženo: --.-