Julius Blum - president banky Creditanstalt 19.7.1913 - poprsí zprava, 6-řádkový nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 48x70 mm, Haus.7228, pěkná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: --.-