AR mírová medaile 1626 - personifikace Víry a Práva, písmo / Fortuna nad trofejemi, písmo, Sign., 33mm, 11.459g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-