FM paliv a energet. - dokončení plynovodu Sojuz 1978 - znaky ČSSR a SSSR, potrubí, opis a nápis / hvězdice a opis, Sign., Punc., Ag750, 40mm, 29.994g, hr., etue

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 300,-