Praga 1978 - medaile Svět.výstavy poštovních známek - emblém výstavy, dva opisy / známka, dva opisy, Sign., Punc., zlacené Ag 900, 60mm, 97.439g, vl.rysky, etue

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 1600,-