Řád německého orla - stříbrná medaile bez mečů - Nesign., Nimmergut.3485 (243), ND.6.01.09.a, BB.526, nepuncované stříbro s původní stuhou, 21.276g R!

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-