Jauner - medaile na zlatou svatbu 14.II.1895 - dvojportrét zprava, opis a nápis / ratolest a 8-řádk. nápis, Sign., zlacený bronz 60 mm, 99.592g, nep.rysky

Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 2800,-