Lange - AE portrétní medaile 1846 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak s dvěma gryfy, opisy, Sign., 50mm, 61.853g, Don.3302, M.2769, krásná patina

Vyvolávací cena: 5000,- CZK - Vydraženo: --.-