Tautenhayn - čestná cena ministerstva obchodu b.l. - poprsí zprava, lat.opis/ alegorie, český opis, Sign., Punc., Ag 57mm, 70.226g, ČS.1578, dr.hr.,vl.škr.,pat.

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-